شرکت «وب سایت کمیته اخلاق در پژوهش های زیست پزشکی جهاد دانشگاهی» در یازدهمین جشنواره وب و موبایل ایران و آغاز رای گیری بخش نگاه مردمی


به اطلاع می رساند وب سایت «کمیته اخلاق در پژوهش های زیست پزشکی جهاد دانشگاهی» در یازدهمین جشنواره وب ایران، در بخش «سازمان ها و موسسات دولتی» حضور یافته است. جشنواره وب ایران از معتبرترین جشنواره های حوزه فناوری اطلاعات کشور است که سالیانه برگزار می شود.  
با رای به وب سایت http://ethics.acecr.ac.ir در بخش نگاه مردمی یازدهمین جشنواره وب ایران، حامی وب سایت «کمیته اخلاق در پژوهش های زیست پزشکی جهاد دانشگاهی» باشید.

برای رای دادن به قسمت بالای سایت (سمت چپ) رفته و گزینه «به این وب سایت رای دهید» را انتخاب نمایید. پس از ورود به صفحه، گزینه «رای می دهم» را انتخاب کرده و  شماره موبایل خود را وارد نموده و گزینه «مرحله بعد» را بزنید. سپس، یک کد برای شماره موبایل شما ارسال خواهد شد که با وارد کردن آن کد در صفحه مربوطه و انتخاب گزینه «بلی» می توانید به وب سایت کمیته اخلاق در پژوهش های زیست پزشکی جهاد دانشگاهی، رای دهید. مهلت رای دادن تا تاریخ 22 بهمن 1397 است.

این جشنواره، فرصت سالانه برای رقابت کیفی و کمی وب سایت های ایرانی را فراهم نموده است. امید است که وب سایت کمیته اخلاق در پژوهش های زیست پزشکی جهاد دانشگاهی، به عنوان یکی از برترین ها در بخش نگاه مردمی انتخاب شود. 
 


تاریخ انتشار: 1397/10/21